HAKKIMIZDA

ALSA Group dünya çapında faaliyet göstermektedir.Alsa Group


ALSA GmbH’ın ana şirketi olan ALSA Group, kaynak şirketleri arasında adından başarı ile söz ettirmekte  ve  dünya çapında büyük projelere imza atmaktadır.

Türkiye’de 12 adet donanımlı kaynak istasyonu ve 5 havai vinç ile 800 m2’lik bir imalat atölyesine sahiptir .Müşterilerimize, proje yönetmenliği dahil, projelerin komple gerçekleşmesinde gerekli tüm seçenekleri sunuyoruz. Tabii ki müşterilerimizin istek ve özelliklerine göre projelerinin sadece belirli bölümlerini de gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz bu sayede arabirimleri avantajı sağlarlar ve böylece kendi personelini başka işlerde görevlendirebilirler.
Faaliyetlerimizdeki ağırlıklarımız Enerji santralleri, Boru-, Konteyner-, Çelik- ve Cihaz yapımlarıdır. Hem de onarım, tamir, bakım ve söküp takmalar. Güvenilir teslimatcılarımız, özenle seçilmiş uzman ve yönetim personellerimiz ile çeşitli sipariş işleri ve farklı boyuttaki işleri güvenilir, zamanında, esnek ve düşük fiyata gerçekleştirebiliyoruz.


Referanslarımız

Memnun müşteriler ve güvenilir hizmet sunabilmek itici gücümüzdür.


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

Yaklaşımımız

Büyük işler uzmanlık ister.


Vizyon

Hayatı daha kolay ve daha verimli hale getirme yöntemlerinde yüksek kalite ile yüksek pazar itibarı ışığında mükemmel çözümler sunmak.
Her açıdan mükemmellik. Kendisini sektörde ve sektörlerde yer alan ana aktörlerden biri olarak konumlandırmak. Müşterileri ve ülkesi için en iyi hizmeti vermek.

Misyon

Sözleşmeleri zamanında mutabakata varılan özellikleri ile tamamlamak, kamuya, çevreye ve iş dünyasına saygı duymaya devam ederken büyümeye devam ediyor.

Amacımız

Müşterilerle güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmak.
Farklı hizmetler portföyü sunarak ve en uygun çözümleri bularak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak.
En iyi sonucu garanti etmek için sunulan hizmetlerde kaliteyi sürekli iyileştirmek.
Sıfır kazaların ana hedef olarak tutulması ve güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulması.
Her yerde, her zaman en iyi hizmeti sunmak.
Mümkün olan en iyi hizmeti sunarak ülkelerin ekonomisine katkıda bulunmak.
Uzun vadede iyi bir şirket, müşteri ve dünya planladığımız için sürdürülebilir projeler yürütmek.